Find it all - сервіс для моментального пошуку послуг та товарів
0

Проблема

Уявіть, що ви опинились у невідомому районі міста і вам терміново необхідно знайти аптеку. Де її шукати? А якщо ви опинились у чужому місті,а аптека терміново треба вночі? В Україні існує чимало сервісів, магазинів, однак якщо опиняєшся там, де раніше не був, їх важко знайти і навіть Інтернет не допоможе в цьому, адже переважна кількість бізнесменів, особливо мілких та середніх, ще досить погано інтегровані в мережу. Потрібен інструмент, який допоможе українцю або іноземцю, що приїхав до України, швидко зорієнтуватися на місцевості і знайти те, що потрібно.

ідея

Створити інструмент, який ґрунтуючись на вашому місцезнаходженні, може швидко вказати дорогу до необхідної послуги чи магазину. Фактично це глобальна база даних інфраструктури, каталог для споживачів. Усі об’єкти мають бути поділені на категорії та підкатегорії: супермаркети, аптеки, лікарні, дитячі садочки, зупинки, ресторани, клуби тощо. Ресурс має працювати як веб-версія та й як мобільний додаток, прив’язаний до геолокаційних сервісів. У рамках цієї системи споживачі можуть залишати відгуки, скарги.

Автор

Білаш Дмитро Олексійович
Журналіст, маркетолог

народження ідеї

Збираючись на День Народження до подруги, шукав, де б придбати квіти. Витратив на це чимало часу і подумав, чому досі немає такого сервісу, який зміг би швидко підказати необхідний магазин. Почав цікавитися цією темою і, виявляється, що в США є подібний сервіс - beelocal. Це потрібна річ і я вважаю, що вона має бути в Україні

Голосуй за ідею