Маршрутка
0

Проблема

В Україні маршрутка (маршрутне таксі) — найпопулярніший вид громадського транспорту. В поняття маршрутного таксі входять як автобуси так і мікроавтобуси.

Збираючись їхати по новому маршруту доводиться розпитувати про розклад руху потрібної маршрутки у своїх знайомих, а частіше навіть у незнайомих людей. Один із варіантів звернутися до довідкового бюро автовокзалу, але для цього спочатку необхідно дізнатися телефонний номер довідкової.

Проблема полягає в тому, що в таких умовах, людині тяжко спланувати свою поїздку наперед і досить часто, приїхавши на автовокзал, на людину там чекають багато несподіванок: до найближчої маршрутки потрібно довго чекати, відсутність вільних місць, неочікувано висока вартість квитка і т. п.

Іноземні туристи погано розуміють що таке маршрутка, не можуть користуватися всіма її перевагами.

ідея

Суть проекту полягає у створенні веб-сайту із базою розкладу руху маршруток по всій Україні, вартістю проїзду, відстанню та часу у дорозі.

Ввівши місце відправлення і місце призначення, користувач зможе отримати інформацію про рейси, які відповідають запиту. Система автоматично будуватиме можливі варіанти пересадки і буде показувати вартість проїзду, відстань та час у дорозі.

Для іноземних туристів буде доступна англомовна версія сайту.

При подальшій підтримці проекту, буде втілена система для замовлення квитків онлайн.

Автор

Климець Віталій Сергійович
Економіст

народження ідеї

Перебуваючи на відпочинку в одному із поселень біля моря, виникла проблема з плануванням від'їзду додому. Потрібно було зробити декілька пересадок. Для цього необхідно було дізнатися розклад маршруток, вартість проїзду, час у дорозі та доступність вільних місць.

Голосуй за ідею