Онлайн-звернення до чиновників
0

Проблема

БІльшість чиновників не є доступні громадянам і щоб вирішити якусь проблему, громадянам слід пройти 9 кругів бюрократичного пекла і тільки тоді у них появиться шанс щось таки вирішити.

ідея

Суть проекту полягає у формуванні порталу звернень громадян через популярний у моєму місті проект http://typical.if.ua/  ми тільки 2 місяці як запустили сайт, проте маємо аудиторію в 43тисячі осіб (20% населення міста) в соцмережах, тому саме ми й можемо як найбільший майданчик виступити базою для реалізації проекту.
Наші люди опрацьовують звернення та передають їх у потрібний відділ чи управління, при цьому якщо проблеми масштабні, то люди зможуть підписуватись в знак підтримки потреби їх вирішення в режимі онлайн.
Тобто якщо проблема є важливою для багатьох, то створюватиметься колективне звернення, що ми направлятимемо до чиновників, що несуть за неї відповідальність.

Автор

Гавриляк Микола Богданович
Фінансист

народження ідеї

Коли зробив інформаційно-розважальний портал, зрозумів, що такої речі як онлайн-заяви бракує в нашому місті та й Україні. Якщо вдастся реалізувати, то це буде важливим кроком у житті міста та його покращенні.

Голосуй за ідею