Art.UA
0

Проблема

Письменники пишуть “в стіл”, художники малюють у зошитах, а музиканти грають та з надією викладають відео у мережу. Більшість з них нікому не відомі, бо немає ресурсу, що єднає іх: того, що показав усьому світу, що в Україні проживає значно більше талантів, а культура країни може гідно себе зарекомендувати!

ідея

Art.UA - інтернет-ресурс, який надає доступ українським митцям для самопрезентації. Вони мають змогу не тільки розмістити свої роботи і тим самим показати, на що здатні. Їхня творчість захищена авторським правом, а її предмет значно підвищує свої шанси бути впровадженим. Між двома базами користувачів - творцями та замовниками - укладається угода, посередником якої є Art.in.UA. Як результат, митці реалізують свій талант серед широкого загалу, замовники отримують якісний творчий матеріал (з авторським правом чи без), а міжнародний домен сайту поширює популярність української культури та її діячів.

Автор

Васильченко Світлана Вікторівна
Економіст паливно-енергетичного комплексу

народження ідеї

Серед співавторів - письменники, поети, музиканти і навіть програмісти. Всіх єднала одна думка: "Ось якби існував такий сайт..."

Голосуй за ідею