Ваші права можуть бути захищені!
0

Проблема

Наразі в Україні у людей дуже низька обізнаність своїх прав. Дуже часто ми навіть не знаємо, що наші права порушено. Ми не знаємо законів, нам не цікаво читати нормативні акти. А все чому? Тому що подача інформації на державних сайтах  нам не цікава, або не зрозуміла.
Наприклад, мене дуже обурює отримання поганого сервісу у медичних закладах, чи у будь-яких інших закладах і я «прагну справедливості», а від своїх знайомих чую тільки : «Немає сенсу скаржитись, все одно нічого не зміниться». Я вважаю, що змінити все можна. Потрібно донести це до свідомості людей, показати їм, що наші права можуть бути захищені!

ідея

Ідея проекту полягає у створені інформаційного сайту, на якому будуть розміщені моніторингові дані про порушення прав людини, шляхи захисту своїх прав, останні новини та події у сфері дотримання прав людини. Також на сайті люди, в тому числі медичні працівники, представники груп ризику, зможуть ознайомитися із законодавством та своїми правами у будь-якій сфері (закони будуть описані просто і зрозуміло). На сайті зможуть реєструватися громадські організації та розміщувати інформацію про свою організацію, додавати новини, консультувати людей.
На сьогоднішній день в Україні немає функціонуючого ресурсу, який був би присвячений тільки дотриманню прав людини. Ми не знаємо РЕАЛЬНОЇ ситуації, ми знаємо тільки те, що розповідають у новинах. А це лише крапля у океані.
Будь-яка людина, якиа відвідає сайт, зможе отримати консультацію (ця інформація залишиться на сайті, і якщо у когось іншого трапиться подібна ситуація - він швидко знайде рішення).
На сайті будуть розміщені банери, а також опитування з найбільш важливих питань, що допоможе вивести більш детальну статистику.
Буде виведений окремий розділ з контактами - куди можна звернутися за допомогою в тій чи іншій ситуації, адже люди навіть не знають, що отримати якісну юридичну допомогу чи консультацію можна безкоштовно.
Найважливішим залишається інформаційне наповнення: щоб вся інформація була корисною та актуальною на сьогоднішній день, щоб вона була структурованою та доступною, оновлювалася з останніми подіями, щоб люди змогли знайти підтримку і вихід із ситуації.
Сайт буде розроблений за підтримки фахівців компанії «Глобал-АйТі», яка має великий досвід у розробці web-систем.
Створюючи web-систему потрібно пам’ятати, що сайту крім «існування» необхідна також і реклама. Щоб привернути до сайту аудиторію, пропоную провести рекламну кампанію: створення сторінок у соціальніх мережах (vk.com, facebook.com), їх наповнення, підтримка та розвиток, а також контекстна реклама на facebook.com. Тривалість рекламної кампанії планується 6 місяців.

Автор

Гроза Альона Миколаївна
Економіст, менеджер

народження ідеї

Співпраця з Всеукраїнським Правозахисним Рухом «Гідність» допомогла мені зрозуміти цінність моїх прав. Я ознайомилась з великою кількістю випадків порушень прав людини та шляхів вирішення проблем. Адже ми не замислюємося про деякі речі не відчувши це на собі. За допомогою створення такого ресурсу ми зможемо стати більш обізнаними, будемо знати до кого можна звернутися за допомогою, як поводити себе у тій чи іншій ситуації та побачимо реальну картину дотримання прав людини в Україні.

Голосуй за ідею