Реєстр спортивної активності громадян
0

Проблема

Сьогодні все більше людей ведуть пасивний спосіб життя. І йдеться не лише про робочий час, який для більшості наших співгромадян минає перед монітором, а й про дозвілля. Проводити вихідні за комп’ютером або перед телевізором для нас уже стало нормою. Але ж у цей час можна було би побігати у дворі з м’ячем, поплавати в басейні або пограти на корті. Вид спорту у цьому випадку значення не має, бо ніхто не вимагатиме встановлення світових рекордів. Найголовніше – вивести людей із домівок та дати їм імпульс для активного способу життя.

ідея

Суть проекту полягає в тому, щоб на платформі одного сайту створити універсальну базу даних, яка би включала інформацію про найрізноманітніші спортивні об’єкти та послуги, які можуть бути цікавими широкому споживачеві. Стадіони, зали, спорткомплекси, курси, секції, гуртки, школи, тренери, організатори, турніри, змагання, арбітри… І це далеко не повний список того, що знайде своє відображення на сайті «СпортІнформ».

Також в рамках цього проекту буде створено карту активності населення по всій країні. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті, вказати свої улюблені види спорту та… дізнатися про них все! А точніше: де можна позайматися умовним боксом чи стрільбою з лука, на яких умовах, за якою методикою, з яким тренером. Також буде можливість поспілкуватися з однодумцями та спитати поради фахівців. Любителі ігрових видів зможуть знайти собі команду або партнерів для гри. До того ж, сайт дозволить самим користувачам реєструвати свої команди, публікувати інформацію про них, вести статистику. Можна буде також додати анонс про спортивних захід, а по його закінченню – звіт про нього або репортаж. Ресурс також стане у нагоді батькам, які шукають секції для своїх дітей.

Ми всі розуміємо, що сьогодні залучити людину до якоїсь ініціативи примітивною пропагандою – справа безнадійна. Тому ми хочемо насамперед розбудити в наших співвітчизників інтерес до аматорського спортивного руху. Для цього ми й створюємо такий сайт, який носитиме не лише інформаційний, але й освітній, і розважальний характер.
Ми абсолютно впевнені, що немає людей, які не люблять спорт. Є просто ті, які ще не визначились зі своїм вибором. Тож ми залюбки допоможемо всім охочим знайти свій спортивний шлях.

Автор

Калмиков Ігор Геннадійович
технолог-видавник

народження ідеї

Вперше ця ідея спала мені на думку, коли я марно намагався знайти хоча б якусь базу даних аматорських турнірів. Тоді ми вирішили створити сайт, метою якого стало створення відкритої бази даних таких змагань, команд та гравців. Сьогодні ми чітко усвідомлюємо, які повинні бути наступні кроки в нашому розвитку. Ми ведемо перемовини зі спортивними асоціаціями, федераціями та комітетами, але поряд із цим сподіваємось, що хакатон від Socialboost та Microsoft стане саме тим каталізатором, який дозволить нашому проекту зробити вагоміший внесок до розвитку масового спорту.

Голосуй за ідею