Київ інтеракативний
0

Проблема

Ні для кого не секрет, що ми живемо в епоху інформації, і тотального дефіциту часу на її освоєння. Зараз існує безліч Інтернет ресурсів, книжних видань, медійного матеріалу. Тож головною проблемою яку треба вирішити для ефективного використання всього цього скарбу, є зручність її отримання та оволодіння людьми різного віку, освіти та навиків.

ідея

Суть проекту полягає в створенні інтерактивної карти на якій би у зручній формі шляхом категоризації даних, було б здійснене пошарове нанесення суспільно-значущих, загальнодоступних даних. Таких як:
- Кількість ДТП на певних ділянках автодоріг Києва;
- Паркінги(стоянки) та парковочні зони Києва;
- Загальний екологічний стан міста;
- «Київ туристичний», з функцією видання готових маршрутів, в залежності від вподобань користувача;
- «Київ спортивний» з нанесенням спортивних зон, та спорт майданчиків, як безкоштовних(Гідропарк, стадіон НАУ, придворові турніки, футбольні майданчики й інше), так і платних секцій;
- «Київ медичний», де б були вказані всі медичні заклади міста;
- Та інші.
А також реалізоване їх варіативне відображення, з можливістю вибору за наступними параметрами: розклад робот, ціна послуг , рейтинг закладу чи місця, соціальні дотації та інше.

Як додаткова функція:
- коментарі;
- додавання графічного зображення користувачами;
- можливість зворотного зв’язку для подачі скарг чи пропозицій стосовно тих чи інших адміністративних або громадських закладів.
- копіювання матеріалу.

Автор

Найда Дмитро Андрійович
Електротехнік

народження ідеї

Як і багато іншого, ідея прийшла з життя. Спостерігаючи за знайомством деяких людей з “Чудо машинами(комп’ютером)” та Інтернетом. Просиджуючи години в пошуках інформації, спостерігаючи пів годинну матрицю зі слів та цифр опісля цього. Стало очевидним необхідність створення зручної форми запиту та отримання інформації.

Голосуй за ідею