Правовий помічник
0

Проблема

(оскільки додаток має дві головні функції, то ж і проблеми вирішує дві)
1)Сучасне суспільство не досить обізнане у правових питаннях, тому люди не можуть аргументуючи правовими нормами відстоювати свою точку зору.
2) Підприємці дуже часто платять зарплатню “у конвертах”, а це, перш за все, відбивається на майбутній пенсії працівника. Крім того, мало хто замислюється над розміром своєї пенсії, пенсійним віком, тощо.

ідея

Це додаток до смартфонів, який включає в себе дві головні функції.
1) Збірка правових рішень
Це головний функціонал додатку. Збірка являє собою список “пригод”, які дуже часто трапляються з пересічними громадянами, наприклад: пошкодження товару у магазині, безпідставна зупинка автомобілю працівниками ДПС, притиснення свобод та прав пільгового пасажира у транспорті тощо. Після кліку по відповідній ситуації користувач отримує рішення/відповідь, підкріплену відповідним законом України. Тож це дійсно спростить життя пересічних громадян, та підвищить їх рівень правової обізнаності. Я вважаю, що моя ідея є актуальною і буде користуватися попитом. Це універсальний додаток, який буде цікавий усій аудиторії користувачів смортфонів.
2) Калькулятор майбутньої пенсії.
Користувач може ввести данні про свою професію, роки роботи, зарплатню і, користуючись алгоритмом, який використовують у пенсійному фонді для розрахунків, програма видасть розмір майбутньої пенсії. Крім того, можливою буде зворотня функція, коли користувач вводить розмір бажаної пенсії, а програма  розраховує скільки для цього треба проробити, ким і з якою зарплатнею. Заради розваги программа буде розраховувати скільки і чого можна купити на ці гроші у місяць.

Автор

Яковенко Артем Олександрович
школяр

народження ідеї

Люди навкруги не вміють відстоювати свої права, бо про існування деяких вони просто не знають. Якось я був вимушений провести цілий день з юристом і мав змогу спостерігати, як він легко відстоював свою точку зору задопомогою своїх правових знань. Окрім цього я нещодавно знайшов цікаву правову статтю, про те, як треба себе вести у супермаркеті, якщо ви щось пошкодили. Виявляється, ми завжди діємо неправильно. А на пенсійний калькулятор мене надихнула знайома моїх батьків. Їй виповнилося 55 і вона зовсім не була обізнана про свій пенсійний вік, розмір пенсії, загалом нічого про те, що її чекало вже зовсім скоро.

Голосуй за ідею