Інформаційно-аналітична система підтримки вирішення муніципальних проблем
0

Проблема

Наразі існує значна потреба в комунікації між споживачами різного роду муніципальних послуг - міською громадою, та відповідними службами, управліннями, структурними підрозділами різних рівнів, що їх надають!

ідея

Суть проекту полягає в спрощенні або пришвидшенні рішення різного роду муніципальних проблем, на наступних стадіях:
- виявлення проблеми (тип, місце, час, прояв)
- формування звернення до відповідного відомства(управління)
- публічного контролю за виконанням проблеми з боку громади.
Впродовж реалізації проекту буде створено просторову-часову базу даних муніципальних проблем, з якою можна буде ознайомитися за відповідними її якісними та кількісними характеристиками(атрибутивні та візуалізацій ні фільтри), організовано громаду навколо їхнього вирішення(формування колективного листа, обговорення, поширення), висвітлено реакцію відповідних служб на їхнє рішення(відповідь на звернення від відомства, виконання фактичних робіт)! Користувач послуг буде забезпечений новітнім інформаційним інструментарієм подачі звернення до відповідного відомства(жеку) за місцем проживання особи(поштова адреса) та типом проблеми, публічно їх висвітлити для долучення інших зацікавлених користувачів ресурсу до прискорення його рішення. Також система надаватиме змогу виявити перелік інших не комунальних організацій та суб’єктів, які поширюють власну діяльність на дану територію, наприклад дільничні лікарі, інспектори і.т.д.

Автор

Поліщук Назарій Миколайович
Геоінформатик ,інженер-системотехнік

народження ідеї

В результаті роздумів над оптимізацією вирішення проблем муніципального господарства, які повсякденно переслідують мешканців міст.

Голосуй за ідею