Спадщина України
0

Проблема

Недостатня поінформованість громанян України та громадян інших країн про культурну спащину, що знаходиться на території України.

ідея

Популяризація історичної та культурної спадщини що знаходиться на території країни.
Створення єдиного інформаційного ресурсу, який зможе надавати необхідну інформацію про культурну спадщину, що розташована на території України всім зацікавленим особам.
За допомогою розроблених для ПК та мобільних пристроїв додатків надання користувачу інформації різними мовами про об’єкти, місце знаходження (в тому числі за допомогою картографічних сервісів), час роботи, умови та вартість відвідування та інше.
Надати можливість музеям, заповідникам та іншим власникам (розпорядникам) розміщати інформацію про культурну спадщину, в тому числі й тим, що не мають своїх власних інформаційних ресурсів.
Надати можливість отримувати організаціям, що опікуються збереженням та популяризацією культурної спадщини, зворотній зв’язок за рахунок системи відгуків, рейтингової оцінки та ін.

Автор

Кобцев Кирило Леонідович
юрист, менеджер ІТС

народження ідеї

Наявність недостатньої та розпорошеної інформації про культурну спадщину країни, що недає можливість звичайним горамадянам отримати інформацію про неї наштовкнуло на ідею створення такого ресурсу.

Голосуй за ідею