Українська база працедавців
0

Проблема

Не рідко доводиться стикатися з недобросовісними роботодавцями. Особливо це актуально для онлайн пошуку роботи. Вас просять приїхати на співбесіду в інше місто і в останню мить зустріч відміняється (за дорогу сплачено, затрачено час та гроші, проїхали не один десяток км.) і все дарма. Або інша ситуація, що є дуже актуальною для програмістів, дизайнерів та інших професій розумової праці. Вас просять зробити певну тестову роботу, досить великого об’єму і як тільки Ви її віддаєте потенційному роботодавцю, Вам повідомляють, що вакантне місце зайняте. Цікавою особливістю таких пропозицій є те, що ця вакансія і далі “висить” на сайті для пошуку роботи.
Працівники фізичної праці страждають від “кидал” не менше інших. Дуже часто люди будівельної спеціальності приїжджають в великі міста, відпрацьовують там по кілька місяців без вихідних і отримують лише частину обіцяних коштів, або ж взагалі нічого. І таких прикладів можна навести дуже багато.

ідея

Ідея полягає в тому щоб створити сервіс, за допомогою якого можна дізнатись як найбільше про роботодавця, до того як запишетесь на співбесіду чи виконаєте якусь роботу, по його проханню.
Кожен хто отримав не приємний досвід в пошуку роботи, саме по вині роботодавця, може залишити відгук і опис ситуації через яку довелось пройти.
Також сам роботодавець може відстояти свою честь на даному сервісі, адже не завжди скарга може мати під собою логічне обґрунтування, або ж взагалі може бути наклепом.
На сервісі можна лишити, як негативний, так і позитивний відгук, що допоможе прийняти остаточне рішення в виборі майбутнього місця роботи.
Такий сервіс має всі шанси стати невід’ємною складовою пошуку роботи, будучи сильним інструментом в виявленні шахраїв і додаючи балів добросовісним працедавцям.

Автор

Боярчук Юрій
Веб-програміст

народження ідеї

Шахрайство в цій сфері має величезний розмах і ситуація вимагає концентрованого рішення даної проблеми.

Голосуй за ідею